"SELAMAT DATANG KE LAMAN SESAWANG MAJLIS DAERAH PENAMPANG | WELCOME TO THE PENAMPANG DISTRICT COUNCIL WEBSITE"


DIREKTORI

Nama &
Jawatan

No. Talian/ Sambungan

E-mel

Robert Malangkig

Pegawai Eksekutif

(6088) 711575

Robert.Malangkig@sabah.gov.my

Andresia A. Lojingau

Pegawai Tadbir

Ext: 204

Andresia.Lojingau@sabah.gov.my

Jonathan J. Lindua

Jurutera I

Ext: 300

Jonathan.Lindua@sabah.gov.my

Darlene

Jurutera II

Ext: 303

Darlene.Robert@sabah.gov.my

Norazirina Binti Wilsa

Pen. Pegawai Penguatkuasa

Ext: 322

Norazirina.Wilsa@sabah.gov.my

Applinious Sami

Pembantu Tadbir

Ext: 108

Applinious.Sami@sabah.gov.my

Janet Lajaip

Pen. Akauntan

Ext: 101

Janet.Lajaip@sabah.gov.my

Bainis Lutot

Pen. Pegawai Kesihatan Persekitaran

Ext: 207

Bainis.Lutot@sabah.gov.my

Kamal Ismail

Pen. Pegawai Tadbir (Operasi)

Ext: 321

Kamal.Ismail@sabah.gov.my

Riduwan Darasin

Ketua Kerani

Ext: 221

Riduwan.Darasin@sabah.gov.my

Raphael Jinaon

Pem. Penguatkuasa Kanan

Ext: 210

Raphael.Jinaon@sabah.gov.my

Marilyn D. Majakul

Pem. Penilaian Kanan

Ext: 111

Marilyn.DamianMajakul@sabah.gov.my

Zulkifli Bin Jailani

Pen. Jurutera

Ext: 318

Zulkifli.Jailani@sabah.gov.my



PENGERUSI MAJLIS
Pengerusi

PENGERUSI

En. Francis Chong

PEGAWAI EKSEKUTIF MAJLIS DAERAH PENAMPANG
Pegawai Eksekutif

PEGAWAI EKSEKUTIF

En.Robert Malangkig

e-Info Perkhidmatan

Digital e-Bulletin 2023

CARIAN
(Aksara sahaja)

ANDA BOLEH:-

Jumlah Pelawat

» 1 Pelawat Semasa
» 24 Pelawat Hari Ini
» 143 Pelawat Kelmarin
» 741 Pelawat Minggu Ini
» 3465 Pelawat Bulan Ini
» 19083 Pelawat Tahun Ini
» 189697 Jumlah Keseluruhan Pelawat